Nowoczesne oświetlenie

Górski dom, w którym odnajdziesz liczne nawiązania do wsi i natury

2013/11/04

Lokalizacja zawsze wpływa na wygląd i wystrój domu. Dla przykładu, dom na plaży będzie kojarzył się ze świeżością i przestrzenią, natomiast dom w górach z ciepłem, bezpieczeństwem i domowym ogniskiem.

Aby lepiej zrozumieć ten tok rozumowania, wybraliśmy piękny  górski dom jako wzór. Dom położony jest w pięknej okolicy gór Tramuntana, został zaprojektowany przez architekta Bernardo Jaume Olivera.  Jego wystrój oparty jest na tradycyjnym stylu Majorki, styl ten został zestawiony z nowoczesnymi elementami np. obrazami. Przyglądając się bliżej, możemy zauważyć, że większość dodatków zainspirowane zostały wsią i naturą, można to zauważyć także w wykończeniach powstałych z drewna i kamienia.

W aranżacji wnętrz zastosowano zarówno styl rustykalny nadający temu miejscu osobliwy charakter, jak i nowoczesne meble wstawione min. w salonie i jadalni.

W rezultacie, cały efekt jest zdumiewający i jedyny w swoim rodzaju.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej