Nowoczesne oświetlenie

Grafitowy trend na jesień

2010/08/02

W bieżącym roku na rynku zegarkowym dominowały dwie stylizacje – damskie zegarki projektowane na wzór klasycznych, męskich czasomierzy oraz plastikowe, kolorowe instrumenty odmierzania czasu. Jesienią zupełnie nowy design oferuje grafitowa kolekcja domu mody Guess.

Guess W13560L2. To najbardziej drapieżny i charakterystyczny zegarek z grafitowej kolekcji. Nierównomiernie przycięte szkiełko daje wrażenie trójwymiarowości. Rockowego wydźwięku dodaje mu bransoleta składająca się z trzech spojonych łańcuszków. Cena : 749 zł .

GUESS W11581L1. Biżuteryjny zegarek na plecionej bransolecie. Delikatną kopertę rozświetla błyszcząca tarcza. Ciemny grafit zdobią kryształy symetrycznie rozmieszczone na bransolecie. Cena: 655 zł.

GUESS W12097L2. Ten delikatny model zdobi kryształowe logo Guess przechodzce przez tarczę i bransoletę. Idealnie dopasowuje się do nadgarstka tworząc z nim harmonijną jedność. Cena : 699 zł.

GUESS W13096L2. Fantazyjny zegarek na skórzanym, lakierkowym pasku. Wyolbrzymione cyfry na tarczy to jeden z charakterystycznych dla domu mody Guess wzorów. Możemy podziwiać go niemal każdego sezonu w nowych zegarkach wzbogaconych o aktualne trendy. Cena: 749 zł.
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej