Gratka dla pracujących przy biurku

2014/05/17

Często nie możemy znaleźć odpowiedniej przestrzeni do pracy, aby móc używać jej swobodnie i efektywnie. Niekiedy nasza pracownia jest pełna mebli, które niepotrzebnie zabierają przestrzeń. Nie musimy kupować dużego systemu meblowego. Lepiej zainwestować w jeden element, który będzie wielofunkcyjny i dopasuje się do nas i naszych potrzeb. Jeden prosty mebel mieści tak wiele funkcji i elementów, jak to tylko możliwe.

System biurowy Worknest został zaprojektowany przez Wiltoria Lenart. Jest to gładkie drewniane biurko z belkami, które pozwala łatwo dołączać takie elementy jak półki, tablice do pisania czy doniczki z roślinami. Dzięki temu możesz przekształcać swoją przestrzeń w zależności od potrzeby, nie używając żadnych dodatkowych mebli. 


Stół Oxymoron Desk został zaprojektowany przez Annę Lutovą i jest sprytnie przemyślaną, zarówno ciężką, jak i delikatną powierzchnią. Zbudowany z dwóch arkuszy sklejki, które tworzą górne i dolne warstwy biurka. Między sklejkami znajdują się dwie warstwy miękkiej pianki tapicerskiej. Przestrzeń pomiędzy służy to jako miejsce na książki, foldery reklamowe, przybory czy lampkę. Równie dobrze za pomocą desek, możesz dołączyć kolejny blat.

Element umeblowania The Pi autorstwa Joe Manus jest wielofunkcyjny i idealny dla mniejszych pomieszczeń. Może być traktowany jako stół, ale również jako regał na książki lub miejsce do siedzenia. Dodatkowo, jeśli przekształcisz regał na książki, otrzymasz stół gotowy do spożywania posiłków. Jeden mebel, a tyle możliwości!
Często na Twoim biurku znajduje się tak wiele przedmiotów, że bez gruntownego sprzątania nie da się przy nim pracować. Wtedy marzysz o tym, by wszystkie rzeczy zsunąć w miejsce, gdzie nie będą Ci przeszkadzać. Stół Sliding jest więc spełnieniem Twoich marzeń. Mebel rozsuwa się, a wewnątrz zawiera kieszeń na wszystkie zbędne w tej chwili przedmioty. Możesz go w jednej chwili rozsunąć, wrzucić wszystko do kieszeni, zsunąć i spokojnie zacząć pracować. Jakie to proste!
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Kate Moss w roli dekoratorki wnętrz. Jak się spisała? Kate Moss w roli dekoratorki wnętrz. Jak się spisała?

  Kate Moss, jedna z największych ikon mody, spróbowała swoich sił jako dekoratorka wnętrz w ramach współpracy z inwestorem budowlanym - firmą YOO. Brytyjska supermodelka urządziła ekskluzywną rezydencję typu Barnhouse, położoną w samym sercu angielskiej wsi - Cotswold.

  2015/09/29 Czytaj dalej
 • Księgarnia, w której unosi się duch tajemnicy Księgarnia, w której unosi się duch tajemnicy

  Księgarnia Fangsuo zaprojektowana przez Chu Chih-Kang Space Design to miejsce inspirowane sekretnymi bibliotekami, które mieściły się w pobliżu, czy też w podziemiach buddyjskich świątyń. Od wieków biblioteka była synonimem gromadzonej mądrości, co znajduje odzwierciedlenie w chińskiej tradycji i jezyku mandaryńskim.

  2015/09/27 Czytaj dalej
 • Księżycowa lampa od studia Acorn Księżycowa lampa od studia Acorn

  Studio Acorn wpadło na genialny w swojej prostocie pomysł, który podbił serca tysięcy osób. Kreatywny zespół z Tajwanu zaprojektował linię lamp, imitujących wygląd księżyca w pełni. Lampa Luna to dostępna w siedmiu rozmiarach konstrukcja z włókna szklanego, w której ukryto diody LED.

  2015/09/26 Czytaj dalej
 • Przeźroczysty namiot Oasis Przeźroczysty namiot Oasis

  Litewski architekt, Vytautas Puzeras, postanowił stworzyć miejsce, które pozwala przebywać blisko ntury, zapewniając równocześnie spokój i bezpieczeństwo. Zaprojektowana przez niego konstrukcja, nazwana Oasis, znajduje sie aktualnie w fazie testów.

  2015/09/22 Czytaj dalej
 • Stół, który skrywa tajemnicę Stół, który skrywa tajemnicę

  Max Lamb to projektant i artysta, który stara się tworzyć wyłacznie przemyślane i funkcjonalne przedmioty, wykorzystując do tego wartościowe i trwałe materiały. Jego kolekcja mebli Planks, to, jak sama nazwa wskazuje, wykonane z drewna stoły, ławki i szafki, wzorowane na prostych stołach stolarskich oraz meblach spotykanych na angielskiej wsi w XVII i XVIII wieku.

  2015/09/20 Czytaj dalej