Grille

2010/05/14

Grill w dzisiejszych czasach jest nieodzownym towarzyszem każdego letniego, spędzonego z przyjaciółmi wieczoru. Posiadamy szeroką gamę grilli węglowych i gazowych. Grille zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz emalii porcelanowej. Przedział cenowy jest odpowiednikiem wielkości i funkcjonalności grilli, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.Grill węglowy firmy Weber Compact Kettle 57cm cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest niezwykle trwały i gustowny, a co najważniejsze ma bardzo atrakcyjną cenę. Grill zawiera wentyle umieszczone na obudowie, które pozwalają na swobodną cyrkulację ciepłego powietrza, dzięki czemu potrawy będą równomiernie dopieczone i zawsze soczyste. Grill może również, po zakupieniu odpowiednich akcesoriów, pełnić funkcję pieca do chleba czy też pizzy. Dowiedz się więcej na temat tego grilla Tutaj>>>Ostatnio pojawił się w sprzedaży nowy Mini grill firmy Sagaform. Występuje on w 3 kolorach: zielonym, różowym i niebieskim. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi, możesz go spakować i zabrać na piknik z przyjaciółmi. Grillowanie nigdy nie było tak proste! Dowiedz się więcej na temat tego grilla Tutaj>>>

Wejdź na stronę www.superwnetrze.pl i zapoznaj się z całą ofertą.
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nietypowe huśtawki Dedon Nietypowe huśtawki Dedon

  Huśtawki pomagają odpocząć, zrelaksować się, wrócić myślami do czasów dzieciństwa. Niezwykle nowoczesne i przede wszystkim wygodne huśtawki produkuje niemiecka marka Dedon.

  2016/07/03 Czytaj dalej
 • Drzewo cedrowe Drzewo cedrowe

  Drzewa cedrowe to rodzaj długowiecznych drzew z rodziny sosnowatych. Cedry występują w rejonach górskich Azji i Afryki Północnej. Ich pierwotny areał to Himalaje i region śródziemnomorski. Rosną na wysokościach 1500-3200 m n.p.m. w Himalajach i 1000-2200 m w basenie Morza Śródziemnego.

  2016/02/29 Czytaj dalej
 • Naparstnica purpurowa Naparstnica purpurowa

  Naparstnica purpurowa przy ziemi posiada różyczkę liści odziomkowych. Także łodyga jest skrętolegle ulistniona. Liście łodygowe są siedzące. Na dolnej stronie liście są delikatnie omszone. Cały liść ma około 10-40 cm długości i 4-15 cm szerokości. Blaszka jest jajowato lancetowata lub szeroko jajowata. Górna powierzchnia jest zielona, a dolna szarawozielona.

  2016/02/23 Czytaj dalej
 • Najstarsze zwierzę świata Najstarsze zwierzę świata

  Najstarsze na świecie zwierzę zidentyfikowali naukowcy z brytyjskiego Bangor University. Był to głębinowy małż, który dożył 507 lat, czyli o 100 więcej, niż pierwotnie szacowano. Ming - tak nazwali naukowcy małża z gatunku cyprina islandzka (Arctica islandica), którego znaleziono w 2006 w trakcie ekspedycji na Islandię. Niestety zwierzę nie przeżyło próby otwarcia jego muszli w celu sprawdzenia wieku.

  2016/02/22 Czytaj dalej
 • Storczyk Dendrobium Storczyk Dendrobium

  Dendrobium to jeden z najbardziej cenionych storczyków uprawianych w pomieszczeniach. W warunkach pokojowych Dendrobium osiąga niewielkie rozmiary - zwykle ok. 30-50 cm. Zaczyna kwitnąć, gdy przekroczy wysokość 20 cm.

  2016/02/19 Czytaj dalej