Gustowne dodataki ze stali nierdzewnej

2010/09/15

Firma Nuance Denmark to połączenie elegancji z funkcjonalnością w kolekcji pięknych przedmiotów użytku domowego. Estetyczna wartość produktów staje się tak ważna jak ich wysoka jakość. Zachwyci każdego miłośnika duńskiego nowoczesnego stylu. Proponowane przez firmę Nuance Denmark eleganckie dodatki w minimalistycznym stylu, wykonane ze stali nierdzewnej staną się ozdobą każdego domu.

Zestaw 2 świeczników Nuance Denmark to piękny i oryginalny w kształcie dodatek do każdego wnętrza. Patrząc na ich wygięty kształt pod różnym kątem mamy wrażenie niezwykłej zmienności formy. Wykonane zostały z wysoko polerowanej stali nierdzewnej i pasują do każdego koloru świec.

Zestaw klipsów obrusowych firmy to eleganckie i nowoczesne elementy dekoracyjne stołu. Zostały zaprojektowane przez Marcusa Vagnby i wyróżnione w międzynarodowych konkursach za swój stylowy wygląd.

Zestaw klipsów do zdjęć firmy Nuance Denmark to piękny i elegancki drobiazg, który ułatwi postawienie zdjęcia lub wizytówki w zasięgu wzroku. Wykonane zostały  ze stali nierdzewnej  i będą idealnie pasować do nowoczesnego wnętrza.

Wazon na kwiaty firmy Nuance Denmark przyciągnie wzrok swoim prostym i eleganckim designem. Projekt Marcusa Vagnby to nie tylko wazon, ale również piękna ozoba o rzeźbiarskiej formie.

Produkty firnmy Nuance dostępne  w ofercie sklepu SuperWnetrze


« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »