Nowoczesne oświetlenie

Hipsterski loft czy kuszący minimalizm?

2012/10/19

W salonie znajduje się kanapa w kształcie litery L oraz desigerskie podnożki i pufy w intensywnych kolorach.

Krzesła pozornie nie pasują do siebie i każde reprezentuje inny styl, jednak wystarczy się przyjrzeć kolorom i wysokości, żeby odkryć aranżacyjny zamysł. Podobna zasada jest widoczna w doborze zastawy stołowej.

Nowoczesny stół z drewnianym blatem i wściekle żółtymi nogami daje ciekawy efekt - kanciasty, ostry mebel jednocześnie niezwykle pasuje do tego wnętrza. Biblioteczka również nie mogła być w standardowej formie - koniecznie asymetryczna!

Strefa wypoczynkowa w domu jest nie mniej designerska. Wygodna leżanka na puszystym dywanie sprzyja refleksji i zadumie.

W łazience z kolei panuje industrial w dyskretnym świetle  żarówek LED. Cięższe linie, mroczniejsze kształty - łazience daleko do kolorowej przestrzeni dziennej. Chromowane rury dodają jednak dyskretnej elegancji.

Pozostała sypialnia. Co można tam znaleźć? Ciepłe czerwienie i fiolety utrzymane w ryzach przez biel ścian i ascetyczne wyposażenie.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej