IDEA FIX koncept sklep

2009/11/15

13 listopada krakowski Kazimierz wzbogacił się o ideę fix.... Wyjątkowy i niepowtarzalny koncept sklep. IDEA FIX koncept sklep powstał jako kontynuacja projektu pod nazwą Rezerwat Winyli, a mieści się na rogu ulic Miodowej i Estery. Jedną z najistotniejszych rzeczy, jakie będzie promowało wspomniane miejsce to polska marka i polski produkt. Znajdą się tu więc ubrania i akcesoria polskich, niezależnych projektantów, polska sztuka użytkowa, polska muzyka  współczesna, a także polskie kosmetyki. Wszystkie produkty zachowane w idei świadomej konsumpcji, eko, czy rzemieślniczej pracy. Zastanawiać się nad wyborem filmu, czy płyty będzie można przy kubku dobrej kawy i pieczonego z naturalnych składników ciasta. IDEA FIX będzie gościć i promować polskich artystów, zapraszając na wydarzenia i akcje artystyczne.

IDEA FIX koncept sklep
ul.Miodowa 23/1
31-055 Kraków« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Jean Nouvel i jego biuro Jean Nouvel i jego biuro

  Francuski architekt Jean Nouvel na Tygodniu Designu w Mediolanie pokazał, jak widzi przestrzeń biurową w przyszłości. Architekt chce, by miejsce pracy było bardziej komfortowe i udomowione.

  2014/10/15 Czytaj dalej
 • Torby i torebki od Iris Torby i torebki od Iris

  Iris to międzynarodowa marka wywodząca sie z Hiszpanii. Jej produkty charakteryzuje inspirujacy design i dbałość o funkcjonalność. Torby i pojemniki oferowane przez Iris zdecydowanie wyróżniają się pięknym wykonaniem i ciekawą formą. Śniadanie, zakupy czy przydatne drobiazgi - możesz zawsze mieć je przy sobie! To marka, która nie rozstaje się z Tobą 24h na dobę ;)

  2013/09/06 Czytaj dalej
 • Butelki Gio Style Butelki Gio Style

  W samym środku wakacji czas na kolejną porcję letnich nowości! Włoska marka Gio'Style przygotowała ciekawe propozycje na letni sezon.

  2013/07/30 Czytaj dalej
 • Inny wymiar półek Inny wymiar półek

  Modułowy regał o nazwie BUILD został wykonany z lekkiego plastiku o wysokiej wytrzymałości. Dzięki łączonym elementom, możesz sam zostać kreatorem przestrzeni i zaprojektować wnętrze swojego mieszkania tylko wedle własnych upodobań.

  2013/07/16 Czytaj dalej
 • Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo

  Sezon w pełni! W samym środku lata nie ma bardziej pożądanego deseru niż lody! Tradycyjne lub w wersji light, czyli owocowych sorbetów, świetnie orzeźwiają w upalny dzień.

  2013/07/04 Czytaj dalej