Nowoczesne oświetlenie

Irlandia - dwa domy z kamienia, połączone w jedną całość.

2013/11/15

Kamienny dom zaprojektowany przez Petera Legge Associates, jest idealnym przykładem połączenia współczesnego stylu z wiejskim klimatem, stanowi on doskonały dodatek do Irlandzkiego klimatu. Jak większość domków w tej okolicy jest stworzony w stylu rustykalnym, które charakteryzuje się odpowiednio dobranym materiałem.

 W miejscu tym jest jednak coś, co odróżnia je od wszystkich innych, a mianowicie przejrzyste szkło, które stanowi łącznik między dwoma odrębnymi domami.  W jadalni również spotkamy sporo elementów szklanych, które sprawiają, że pomieszczenie to wygląda jasno i przejrzyście, dzięki temu spożywając posiłek można cieszyć się naturalnym światłem, którego nie brakuje w tamtej okolicy.

Dzięki zestawieniu kamienia ze szkłem, dom ten stał się sztandarowym przykładem połączenia tradycyjnej architektury z nowoczesnymi elementami. Uroku dodaje mu fakt, iż usytuowany jest on w mało zaludnionej okolicy, wśród zboczy, gór kamieni i morza.

A czy Wy budując swój własny dom, zdecydowalibyście się na takie zestawienie materiałów? 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej