Nowoczesne oświetlenie

Jak zaaranżować ekstremalnie małe wnętrze? Inspiracje od IKEA

2012/12/19

Wszystkie szafy, półki i szafeczki na ubrania i buty można zamknąć w jednym pomieszczeniu, którym będzie garderoba. W ten sposób znacznie oszczędzamy przestrzeń dla pozostałych domowych powierzchni.

W garderobie zapanuje ład i porządek, pokój dzienny przeznaczony zostanie na wypoczynek, spotkania, pracę oraz relaks. Jeśli ta przestrzeń jest mała, ale ustawna można zaaranżować biblioteczkę, miejsce na sprzęt audio-wideo oraz kameralne miejsce na spędzanie czasu w gronie rodziny oraz znajomych - dwie kanapy - mogące służyć również jako fotele, stolik, żadnych krzeseł.

Świetnym rozwiązaniem dla sypialni jest łożko pietrowe lub antresola - w zależności od możliwości. Na piętrze znajdować się będzie miejsce sypialne, na dole przestrzeń "dzienna".

W kuchni trzeba natomiast pomyśleć "pionowo". Niezliczone poziomy szafek i szafeczek na kuchenne sprzęty i naczynia pozwoli opanować kuchenny chaos i odpowiednio wszystko rozmieścić.

Co z łazienką? Przy odpowiedniej aranżacji zmieści się tam wszystko co niezbędne, a dla zachowania porządku również w tym miejscu, wannę, umywalkę i toaletę można oddzielić od "minipralni" zasłoną.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej