Jesień? Czas pomyśleć o kominku – propozycje Super Wnętrze.pl

2012/09/28

Pięknie połyskujące płomyki uzyskane w tak łatwy  sposób, dodają pomieszczeniu nastrojowego klimatu. Przede wszystkim biokominki EcoFire nie wymagają budowania komina ani specjalnie przystosowanych pomieszczeń. Niezbędnym wymogiem jest prosta, niepalna ściana – a takie przecież znajdują się w każdym domu.

Biokominek montuje się na ścianie przy pomocy przykręconych wcześniej listew lub wkrętów. Użytkowanie biokominka nie powoduje późniejszego żmudnego sprzątania jak to się czasami dzieje w przypadku tradycyjnych kominków.

Biokominek jest również uważany za bezpieczniejsze rozwiązanie dla wielbicieli nastrojowego klimatu – wprawdzie nie podnosi bardzo temperatury w pomieszczeniu (zaledwie o 2 stopnie C), ale nie stanowi też ryzyka w użytkowaniu.

W Super Wnętrze.pl można również zakupić akcesoria niezbędne to używania biokominka, ale również do dekoracji – komplety kamieni ozdobnych oraz biopaliwo.

Luksus i romantyzm w czterech ścianach oraz ciepłe światło kominka już teraz nie wymagają generalnego remontu, a później męczącego sprzątania – używanie biokominka nie powoduje ryzyka iskier oraz odprysków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biokominków EcoFire w Super Wnętrze.pl.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej