Nowoczesne oświetlenie

Kilka sposobów na wyspę w kuchni

2014/04/28

Przedstawiamy kilka rozwiązań na wyspę w kuchni. Jeśli Twoja wyspa jest już zainstalowana, a chcesz zmienić jej funkcję, istnieje mnóstwo ulepszeń, które możesz wprowadzić. Do wyboru masz między innymi wyspę jako zabudowę dla urządzeń RTV. Zaoszczędzisz sporo miejsca w swojej kuchni, jeśli wewnątrz wyspy umieścisz kuchenkę lub piekarnik.
Innym rozwiązaniem jest mobilna wyspa, która przede wszystkim jest funckjonalna. Możesz ją dowolnie przesunąć podczas sprzątania, a kiedy potrzeba, zmienić jej ustawienie dla nowego wystroju Twojej kuchni.
Jeśli w Twoim domu brak jest jadalni, wyspa będzie pełnić ważną funkcję miejsca do spożywania posiłków, a także będzie przestrzenią do przyjmowania gości.
Wystarczy zastanowić się, co będzie dla Ciebie najdogodniejsze, lub co może sprawić, by wyspa była piękniejsza i bardziej atrakcyjna.
 
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Praktyczny i designerski sposób na przechowywanie przypraw Praktyczny i designerski sposób na przechowywanie przypraw

  Bez wątpienia przyprawy to najlepszy przyjaciel każdej Pani Domu. Mają swoje miejsce w każdym domu. To właśnie dzięki nim, doprawimy każdą potrawę, która później zostanie zaserwowana na kuchennym stole.

  2015/10/04 Czytaj dalej
 • Styl Vintage w Twojej kuchni Styl Vintage w Twojej kuchni

  Pastelowe pojemniki do przechowywania z kolekcji Living Nostalgia to prawdziwa perełka dla miłośników stylu Vintage. Prosty design i delikatne kolory produktów angielskiej marki Kitchen Craft będą świetnym uzupełnieniem stylowej kuchni.

  2015/09/27 Czytaj dalej
 • Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską Funkcjonalna podkładka pod książkę kucharską

  Lubisz eksperymentować w kuchni i testować nowe przepisy? Na pewno sięgasz po książki kucharskie i dobrze wiesz, co im grozi, gdy wpadasz w szał gotowania. Jeśli chcesz uchronić swoją cenną kolekcję przed plamami z tłuszczu, wodą i resztą czyhających w kuchni zagrożeń, przyda Ci się odpowiednia podkładka pod książkę kucharską.

  2015/09/20 Czytaj dalej
 • Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne Designerskie i praktyczne akcesoria kuchenne

  Jeśli chcemy, żeby kuchnia była nie tylko funkcjonalnym, ale również atrakcyjnym miejscem, powinniśmy poświęcić więcej uwagi detalom. Designerskie meble i najnowszy sprzęt AGD potrzebują odpowiedniego towarzystwa w postaci ładnych i praktycznych akcesoriów kuchennych.

  2015/09/13 Czytaj dalej
 • Moda na slow food Moda na slow food

  Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, jak i co jemy. Znajomi bombardują nas zdjęciami pięknie podanych potraw, opatrzonych hasztagiem “food porn”. Z dnia na dzień rośnie ilość zwolenników idei slow food, wegetarianizmu i rozmaitych diet, którzy nawołują do tego, żeby każdy posiłek był smaczny, zdrowy i pięknie przyrządzony.

  2015/08/26 Czytaj dalej