Nowoczesne oświetlenie

Kolekcja Futura

2010/07/08

Firma Futura powstała z końcem lat 50-tych. Od początku  swej działalności,  zgodnie z ideą twórcy ,jest wyrazem funkcjonalności, stylu, jakości i innowacyjności w branży wielofunkcyjnego tapicerstwa. Kształty, rysunki, kolory i materiały pasują do naszych czasów, ale tak naprawdę przewidują najszerszy wymiar przyszłości. Dziś Futura posiada ponad 1000 innowacyjnych patentów, niektóre z nich są najważniejszym etapem na drodze do zmiany naszego codziennego życia.

Niezwykły design przyciąga wzrok. Wygodna i niezwykle praktyczna sofa Le Vele Video marki Futura z funkcją spania lub fotela. Modułowa konstrukcja pozwala dostosować jej wielkość, kształt do potrzeb każdego pomieszczenia. Antyalergiczne obicie dostępne w różnych kolorach.

Mechanizm łączący łóżko z fotelem – zaprojektowany przez Luigi Recalcati został uznany "Patentowym wynalazkiem przemysłowym”.
Sugerowana cena detaliczna Le Vele Video - 16 950zł.

Kolekcja współczesnych mebli FUTURA dostepna jest już w Warszawie, w Salonie Nova Decor - www.novadecor.pl

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej