Nowoczesne oświetlenie

Kolekcja naczyń Dining Room

2010/08/11

W kolekcji Dining Room duńskiej firmy Menu znajdują się naczynia z białej porcelany z ręcznie malowanym, oszczędnym  wzorem. Skompletowany cały zestaw nada piękną oprawę każdemu posiłkowi. Doskonałe wykonanie i najwyższej klasy materiał sprawią, że produkty firmy Menu są trwałe i można się nimi cieszyć przez długie lata. Proste wzornictwo, które charakteryzuje serię Dining Room utrzymane jest w uniwersalnym, klasycznym stylu, dzięki czemu sprawdzi się w każdej kuchni. Do kompletu należą między innymi talerze, kubki, miski, dzbanek, oraz mlecznik i cukiernica.

Dzbanek na wodę wykonano z  pięknej, ręcznie malowanej porcelany, wypalanej w temperaturze 1320°C. Dzięki temu  jest niezwykle wytrzymały i trwały. Pokrywka ze stali nierdzewnej i gumy pełni rolę filtra, który zatrzymuje w środku np. kostki lodu czy plasterki cytryny.

Trzy porcelanowe miseczki do serwowania przekąsek, sałatek lub płatków śniadaniowych wykonane zostały z doskonałej jakości porcelany wypalanej w wysokiej temperaturze i pokryte odpornym na kwasy szkliwem. Dzięki temu są trwałe i zachowają śnieżną biel. Miseczki można myć w zmywarce.

Żaroodporne naczynie Menu Dining do zapiekanek , słodkich i słonych tart oraz ciast kruchych.

Mlecznik i cukiernica stanowią doskonałe dopełnienie zestawu, ale świetnie sprawdzą się również jako duet.

Produkty firmy Menu do nabycia w internetowym sklepie SuperWnętrze.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »