Nowoczesne oświetlenie

Kolorowe miejsce w domu specjalnie dla Ciebie!

2012/12/22

Przecież jest to miejsce, gdzie nie tylko śpisz, ale także spędzasz czas, ale też pracujesz, uczysz się, zapraszasz znajomych, snujesz plany na przyszłość. Indywidualność tego miejsca czyni wyjątkowym każdy zakątek. Designerzy z PB Teen przygotowali kilka ciekawych propozycji aranżacji pokojów, głównie dla nastolatków, także tych trochę starszych.

W poniższych aranżacjach przeważa biały kolor, który rozświetla wnętrza. Ogromne łóżka, pojemne szafki, mnóstwo schowków. Czego chcieć więcej? Oczywiście wszystkiego tego, co uczyni przestrzeń pokoju bardziej indywidualną.

I tu pojawiają się bibeloty, dekoracje i akcesoria, także w postaci obrazów czy kalkomanii na ścianach.

Projekty są niezwykle spójne - delikatne kolory na ścianach dopasowane są na barw nadruków na kołdrach. To szczegóły, ale jak wszyscy doskonale wiedzą - to właśnie szczegóły tworzą interesującą całość.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej