Nowoczesne oświetlenie

Kolorowe śniadanie z Menu

2010/07/20

Duńska firma Menu istnieje już od ponad 25 lat i zatrudnia w swoich szeregach wielu znanych i cenionych projektantów. Dlatego produkty tej marki są często nagradzane prestiżowymi nagrodami za ich niepowtarzalny design. Marka Menu dostępna jest na wszystkich kontynentach, a miarą jej uznania jest obecność niektórych produktów w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Kolorowy zestaw naczyń został Menu Dining zainspirowany klimatem twórczości Verner'a Panton'a - artysty działającego od lat 50-tych, który wprowadził estetykę  Pop we wzornictwie przemysłowym i wnętrzach.

Limitowana edycja czterech porcelanowych misek Menu Dining, sygnowanych nazwiskiem Vernera Panton'a. Oryginalne, koliste zdobienia o nazwie Geometri pochodzą z roku 1960. Miski idealnie nadają się do serwowania przekąsek, płatków śniadaniowych i sałatek. Są bardzo wytrzymałe, można je myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofalówce.

Kolorowe  podstawki pod jajka, z serii Menu Dining projektu Pernille Vea. Zestaw składa się z czterech porcelanowych podstawek oraz silikonowych, termoizolacyjnych  przykrywek. Przykrywka może również służyć jako miseczka na skorupki, wystarczy wcisnąć jej wierzchołek, aby stabilnie stała na stole.

Cztery porcelanowe termokubki  zdobne wzorem Geometri.  Dzięki termoizolacyjnym właściwościom kubki doskonale nadają się do gorących napojów.

Produkty firmy Menu do nabycia w internetowym sklepie SuperWnętrze


« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej