Kolorowe śniadanie z Menu

2010/07/20

Duńska firma Menu istnieje już od ponad 25 lat i zatrudnia w swoich szeregach wielu znanych i cenionych projektantów. Dlatego produkty tej marki są często nagradzane prestiżowymi nagrodami za ich niepowtarzalny design. Marka Menu dostępna jest na wszystkich kontynentach, a miarą jej uznania jest obecność niektórych produktów w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Kolorowy zestaw naczyń został Menu Dining zainspirowany klimatem twórczości Verner'a Panton'a - artysty działającego od lat 50-tych, który wprowadził estetykę  Pop we wzornictwie przemysłowym i wnętrzach.

Limitowana edycja czterech porcelanowych misek Menu Dining, sygnowanych nazwiskiem Vernera Panton'a. Oryginalne, koliste zdobienia o nazwie Geometri pochodzą z roku 1960. Miski idealnie nadają się do serwowania przekąsek, płatków śniadaniowych i sałatek. Są bardzo wytrzymałe, można je myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofalówce.

Kolorowe  podstawki pod jajka, z serii Menu Dining projektu Pernille Vea. Zestaw składa się z czterech porcelanowych podstawek oraz silikonowych, termoizolacyjnych  przykrywek. Przykrywka może również służyć jako miseczka na skorupki, wystarczy wcisnąć jej wierzchołek, aby stabilnie stała na stole.

Cztery porcelanowe termokubki  zdobne wzorem Geometri.  Dzięki termoizolacyjnym właściwościom kubki doskonale nadają się do gorących napojów.

Produkty firmy Menu do nabycia w internetowym sklepie SuperWnętrze


« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »