Komfort i wygoda w mobilnym domu, czy to jest możliwe?

2013/10/19

 Obiekt z wyglądu przypominający jajko, pierwotnie stworzony dla celów biurowych może okazać się spełnieniem skrytych marzeń

Kto z nas nie chciał posiadać domu na kółkach, który pozwoli wyruszyć w świat, mając cały dorobek przy sobie?

Kula ta spełnia wszystkie wymagania: kuchnia, mała łazienka z prysznicem oraz możliwość podłączenia się do energii elektrycznej.  Z pozoru mikro obiekt okazuje się bardzo przestrony, ze staranie dobranym wystrojem wnętrz.

Wewnętrzna ściana pokryta jest licznymi półkami, które w razie potrzeby możesz zamienić w wygodne łóżko, miejsce do pracy, czy też uroczą kuchnie.  Ten mikro obiekt jest jednym z najbardziej komfortowych mobilnych domów, jakie kiedykolwiek powstały.  Zamieszkali byście w nim? 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej