Kompletne menu z piekarnika Crystal White firmy Franke

2011/05/30

Kompletne menu, od przystawki po deser, w ciągu niecałej godziny? Teraz jest to możliwe dzięki piekarnikom  nowej generacji  marki Franke z serii Crystal WhiteCrystal White to seria urządzeń AGD w wykończeniu z białego szkła, z których możemy tworzyć dowolne kombinacje w zależności od potrzeb. Prostota i czystość formy linii idealnie pasuje do kuchni utrzymanych w stylu minimalistycznym, a biel stwarza wrażenie czystości, świeżości i przestrzeni.

W ramach linii Crystal White, Franke proponuje trzy modele piekarników do zabudowy, zróżnicowane pod względem dostępnych funkcji i stopnia automatyki, dwie płyty gazowe oraz okap. Wszystkie urządzenia, oprócz oryginalnego wzornictwa charakteryzują także innowacyjne rozwiązania techniczne, których zadaniem jest  ułatwianie codziennych czynności kuchennych.

Piekarniki z linii Crystal White zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach aktywnych i dynamicznych, które lubią gotować oraz cenią sobie zdrową i smaczną kuchnię. Piekarnik CR 910 M WH 60+ wyposażony został w nowoczesny program Wellness, idealny dla wszystkich tych, którzy dbają o to co jedzą i jak potrawa została przygotowana. Co prawda pieczenie z wykorzystaniem programu Wellness trwa nieco dłużej niż standardowe programy ponieważ odbywa się w niższych temperaturach, jednak dzięki  temu do przygotowania mięsa, warzyw czy ryb potrzeba mniej tłuszczu, soli i innych dodatków, a upieczone dania zachowują  swoje  naturalne  wartości  odżywcze  oraz  smak i zapach.
Piekarnik CR 910 M WH 60+ to także sojusznik osób, które lubią urządzać przyjęcia, gotować dla większej rodziny czy grupy przyjaciół, ale nie chcą spędzać całego dnia w kuchni. Dzięki funkcji Kompletne Menu przygotowywanie przyjęć będzie teraz jeszcze przyjemniejsze i nie zajmie wiele czasu. Funkcja Kompletne Menu z pełną automatyką umożliwia przygotowanie w ciągu niecałej godziny kompletnego posiłku, od przystawki do deseru, i gwarantuje przy tym idealne efekty każdego wypieku.  Dania  wkładane  są  równocześnie  do  zimnego  piekarnika, a  pieczenie  odbywa  się  na  poszczególnych  poziomach  pojemnego wnętrza, skonstruowanego w taki sposób, że zapachy ani smaki nie mieszają się ze sobą. Piekarnik CR 910 M WH 60+ wyposażony jest w komorę do pieczenia o pojemności do 67 l, największą na rynku. W tak obszernej przestrzeni można przyrządzać jednocześnie cztery potrawy, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.
 Osoby aktywne i zapracowane z pewnością docenią również funkcję Autocook.  Autocook to  gotowe podstawowe przepisy  zaprogramowane  po  to,  aby korzystanie z piekarnika było łatwe, a rezultaty pieczenia jak najlepsze. Wystarczy umieścić danie w zimnej komorze, wybrać odpowiedni przepis z zaprogramowanych 50 propozycji, zatwierdzić wagę i uruchomić program, a piekarnik zajmie się wszystkim.
Bezpieczeństwo zawsze stanowi dla firmy Franke jedną z  najważniejszych  cech  każdego  produktu.  Dlatego wszystkie     piekarniki     Franke     wyposażone są  w szczelne drzwiczki oraz  specjalny system chłodzenia obudowy,  gwarantujący  najwyższy  poziom bezpieczeństwa użytkowania i ochrony mebli kuchennych. Dzięki temu piekarniki Franke można   instalować w dowolnej zabudowie i obok każdego mebla, ponieważ poziom ciepła poza piekarnikiem jest bardzo niski.

Specyfikacja techniczna piekarnika CR  910 M WH 60 +

•     12 funkcji
•    pojemność 67 litrów
•    sterowanie sensorowe z wyświetlaczem LCD
•     innowacyjny mini panel sterujący, wys. 40 mm
•    drzwi potrójnie przeszklone
•    system Autocook (zaprogramowane przepisy kulinarne)
•    programy: Kompletne Menu (automatyka przygotowania 4 dań jednocześnie) i Wellness
(zdrowy sposób przygotowania potraw)
•    2 halogeny oświetlające wnętrze
•    prowadnice teleskopowe
•    1 płytka blacha do pieczenia
•    1 głęboka blacha do pieczenia
•    2 ruszty

Cena detaliczna: 4 999,00 zł

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »