Kościół przerobiony na nowoczesny loft

2015/07/20

Niektórzy traktują swój dom jak świątynie i to bardzo dosłownie. Holenderski kościół w Haarlo został przerobiony na wyjątkowy, nowoczesny loft. Budynek wygląda z zewnątrz jak typowa budowla sakralna. Autorzy projektu zdecydowali się zachować pierwotny wygląd fasady, kościelną wieżę z zegarem, a nawet dach. Prawdziwym zaskoczeniem jest aranżacja wnętrza budynku - niezwykle przestronnego i zaprojektowanego w taki sposób, żeby umilić i ułatwić życie mieszkańcom.

Na szczególną uwagę zasługują czerwone, wielofunkcyjne schody, które pełnią również rolę szafy. Schody to również integralna część kuchni, a zarazem dekoracyjna ściana, na której można zawiesić obrazy czy zdjęcia oprawione w efektowne ramki. W eleganckim salonie znajduje się granatowa, duża sofa w kształcie litery “l”. Świetnym uzupełnieniem pomieszczenia jest tapeta ścienna w anioły i brązowa, masywna ściana, którą zdobią nowoczesne grafiki.

http://www.worldlux.pl/x,bbegdd,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdf,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegde,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdg,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdh,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdc,a,a.jpg

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej