Kościół przerobiony na nowoczesny loft

2015/07/20

Niektórzy traktują swój dom jak świątynie i to bardzo dosłownie. Holenderski kościół w Haarlo został przerobiony na wyjątkowy, nowoczesny loft. Budynek wygląda z zewnątrz jak typowa budowla sakralna. Autorzy projektu zdecydowali się zachować pierwotny wygląd fasady, kościelną wieżę z zegarem, a nawet dach. Prawdziwym zaskoczeniem jest aranżacja wnętrza budynku - niezwykle przestronnego i zaprojektowanego w taki sposób, żeby umilić i ułatwić życie mieszkańcom.

Na szczególną uwagę zasługują czerwone, wielofunkcyjne schody, które pełnią również rolę szafy. Schody to również integralna część kuchni, a zarazem dekoracyjna ściana, na której można zawiesić obrazy czy zdjęcia oprawione w efektowne ramki. W eleganckim salonie znajduje się granatowa, duża sofa w kształcie litery “l”. Świetnym uzupełnieniem pomieszczenia jest tapeta ścienna w anioły i brązowa, masywna ściana, którą zdobią nowoczesne grafiki.

http://www.worldlux.pl/x,bbegdd,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdf,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegde,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdg,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdh,a,a.jpghttp://www.worldlux.pl/x,bbegdc,a,a.jpg

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »