Lampy wiszące Bet Shade - ładne lampy do salonu

2019/03/29

Lampy wiszące to must have każdego, domowego wnętrza. Jakie lampy wiszące wiodą teraz prym i jakie świetnie rozświetlą przestrzeń? Dzisiaj na tapetę bierzemy lampy wiszące Bet Shade!

Nowoczesne lampy wiszące do salonu

Co je wyróżnia i skąd bierze się ich popularność? Przede wszystkim ciekawa, niekonwencjonalna forma. Lampy z kolekcji Bet Shade występują w 3 odmiennych kształtach, które w połączeniu ze sobą tworzą zgrane, nowoczesne oświetlenie wnętrza.

Nowoczesne lampy wiszące do salonu

Lampa wisząca Bet Shade Fat to lampa o obłym, gruszkowato-stożkowym kształcie. Szeroka, okrągła część lampy zwęża się ku górze w trójkąt, powodując, że całość wygląda bardzo nowocześnie.

Lampa wisząca Bet Shade Fat

Lampa wisząca Bet Shade Tall to z kolei smukła, dłuższa i bardziej zgrabna lampa. Ma też w sobie coś ze stożka, dlatego pasuje do swojej poprzedniczki z tej samej kolekcji.

Lampa wisząca Bet Shade Tall

Do kompletu brakuje nam tylko lampy wiszącej Bet Shade Wide, która wyróżnia się największą szerokością w podstawie. Jest bardziej płaska i swoim wyglądem przypomina nieco dzwoneczek.

Lampa wisząca Bet Shade Wide

Lampy wiszące Bet Shade to świetna propozycja do oświetlenia salonu, jadalni, biura czy przedpokoju. Lampy występują w wersji białej oraz czarnej. Do wyboru mamy również opcję ze srebrnym lub złotym wnętrzem. Lampy Bet Shade wykonane są trwałego aluminium, więc nawet upływ czasu nie wpłynie na ich nowoczesny design!

Lampy wiszące do salonu

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »