Nowoczesne oświetlenie

Lampy wiszące Circle - złota elegancja Step into Design

2020/02/28

Indywidualne podejście do przestrzeni i użytkownika jest hasłem przewodnim większości współczesnych projektów. Stawiamy na personalizowane koncepcje i wnętrza, które oddają charakter właściciela lub marki. Jednocześnie poszukujemy wolności i elastyczności rozwiązań, które mogą zmieniać się razem z przestrzenią i jej użytkownikami. Wszystkie te cechy znajdziemy w lampach z kolekcji CIRCLE marki Step into Design.

Lampy Circle idealne lampy wiszące

Rozmiar ma znaczenie

Dzięki dużej rozpiętości rozmiarów lampy CIRCLE, możemy dowolnie decydować o kompozycji i właściwych proporcjach oprawy. Ledowe okręgi w kolorze szczotkowanego mosiądzu zasilane są energooszczędnym źródłem światła i dostępne są aż w czterech rozmiarach  40 cm / 60 cm / 80 cm /120 cm. Najmniejsze lampy doskonale sprawdzą się jako oświetlenie domowych barów, oświetlenie dekoracyjne, czy doświetlenie mniejszych recepcji hotelowych, większe modele z powodzeniem zastosujemy nad większymi stołami, w holach, na klatkach schodowych, czy w hotelowym lobby aż po biurowe sale spotkań i sekretariaty.

Lampa wisząca Circle do salonu

 Wolność kompozycji

Lampy z kolekcji CIRCLE doskonale nadają się do kształtowania własnych kompozycji przestrzennych, przez co wnętrze nabiera dodatkowego wyrazu i oryginalności. Dysponujemy nieograniczonymi możliwościami. Komponując lampy nad sobą w pionie możemy na przykład, przy wyższych wnętrzach, otrzymać ciekawy układ stosując coraz większe lampy w miarę zwiększania ich wysokości montażu. Dzięki takiej kompozycji poza ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym, zyskamy doskonałe doświetlenie przestrzeni w szerszym zakresie. Koleją propozycją może być bardziej artystyczna kompozycja produktu Step into Design w układzie poziomym, gdzie kilka miedzianych okręgów nachodzi na siebie tworząc układ przywodzący na myśl biżuterię, doskonale wieńczącą nowoczesne wnętrze.

Lampy wiszące Circle do recepcji hotelu oraz restauracji

W domu, w biurze, hotelu

Kolekcja CIRCLE doskonale uzupełnia projekty nowoczesnych recepcji, holów biurowych, sklepów i innych wnętrz w których prosta forma, wysoka jakość wykonania i doskonały efekt wizualny są istotne dla efektu końcowego inwestycji. Dzięki matowym przesłonom, rozproszone światło nie powoduje efektu olśnienia i można go stosować na każdej wysokości. Szlachetne wykończenie w kolorze szczotkowanego mosiądzu dodaje jakości i elegancji projektowanych wnętrz.

Lampy wiszące Circle do domowej łazienki

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej