Lampy wiszące Circle - złota elegancja Step into Design

2020/02/28

Indywidualne podejście do przestrzeni i użytkownika jest hasłem przewodnim większości współczesnych projektów. Stawiamy na personalizowane koncepcje i wnętrza, które oddają charakter właściciela lub marki. Jednocześnie poszukujemy wolności i elastyczności rozwiązań, które mogą zmieniać się razem z przestrzenią i jej użytkownikami. Wszystkie te cechy znajdziemy w lampach z kolekcji CIRCLE marki Step into Design.

Lampy Circle idealne lampy wiszące

Rozmiar ma znaczenie

Dzięki dużej rozpiętości rozmiarów lampy CIRCLE, możemy dowolnie decydować o kompozycji i właściwych proporcjach oprawy. Ledowe okręgi w kolorze szczotkowanego mosiądzu zasilane są energooszczędnym źródłem światła i dostępne są aż w czterech rozmiarach  40 cm / 60 cm / 80 cm /120 cm. Najmniejsze lampy doskonale sprawdzą się jako oświetlenie domowych barów, oświetlenie dekoracyjne, czy doświetlenie mniejszych recepcji hotelowych, większe modele z powodzeniem zastosujemy nad większymi stołami, w holach, na klatkach schodowych, czy w hotelowym lobby aż po biurowe sale spotkań i sekretariaty.

Lampa wisząca Circle do salonu

 Wolność kompozycji

Lampy z kolekcji CIRCLE doskonale nadają się do kształtowania własnych kompozycji przestrzennych, przez co wnętrze nabiera dodatkowego wyrazu i oryginalności. Dysponujemy nieograniczonymi możliwościami. Komponując lampy nad sobą w pionie możemy na przykład, przy wyższych wnętrzach, otrzymać ciekawy układ stosując coraz większe lampy w miarę zwiększania ich wysokości montażu. Dzięki takiej kompozycji poza ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym, zyskamy doskonałe doświetlenie przestrzeni w szerszym zakresie. Koleją propozycją może być bardziej artystyczna kompozycja produktu Step into Design w układzie poziomym, gdzie kilka miedzianych okręgów nachodzi na siebie tworząc układ przywodzący na myśl biżuterię, doskonale wieńczącą nowoczesne wnętrze.

Lampy wiszące Circle do recepcji hotelu oraz restauracji

W domu, w biurze, hotelu

Kolekcja CIRCLE doskonale uzupełnia projekty nowoczesnych recepcji, holów biurowych, sklepów i innych wnętrz w których prosta forma, wysoka jakość wykonania i doskonały efekt wizualny są istotne dla efektu końcowego inwestycji. Dzięki matowym przesłonom, rozproszone światło nie powoduje efektu olśnienia i można go stosować na każdej wysokości. Szlachetne wykończenie w kolorze szczotkowanego mosiądzu dodaje jakości i elegancji projektowanych wnętrz.

Lampy wiszące Circle do domowej łazienki

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »