Nowoczesne oświetlenie

Łazienka z widokiem na…

2012/09/06

 

Odpowiednio zaaranżowana łazienka, w tym meble i sprzęty dobrane do projektu tej przestrzeni w domu lub mieszkaniu, staje się nie tylko miejscem wieczornej i porannej toalety, ale również relaksu i odpoczynku. Poniżej kilka inspiracji, które łączą elementy wspólne – w aranżacji wnętrza istotne są elementy natury, przyroda, naturalna zieleń i krajobraz, którym można cieszyć oczy.

Sama lokalizacja domu lub mieszkania może stwarzać nieograniczone możliwości – krajobraz nadmorski, wyniosłe górskie wzniesienia lub łagodne wzgórza, a nawet otaczający dom ogród stanowią doskonały widok komponujący się z aranżacją przestrzeni łazienkowej. Projektanci proponują rozwiązania klasyczne oraz bardziej śmiałe – od oszklonej ściany łazienkowej po przeniesienie łazienki do ogrodu, na taras lub werandę. Rozwiązania te są czaso- i kosztochłonne, jednakże efekty imponujące.

Także projekty łazienek wewnątrz mieszkania lub domu mogą okazać się inspirujące i tworzyć idealne warunki do relaksu. Tutaj pojawiają się takie rozwiązania jak odpowiednio dobrane rośliny, kwiaty, wygospodarowane przestrzenie dla roślinności naturalnej – nawet mała, wewnętrza dekoracyjna sadzawka lub basen.

 

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej