Nowoczesne oświetlenie

Lekkie i niewielkie suszarki do prania od Meliconi

2015/06/24

Monstrualnej wielkości suszarka do ubrań zawieszona praniem z góry na dół i zajmująca pół pomieszczenia – czy Ciebie również drażni ten widok? A może tak poszukać jakiejś alternatywy? Nie mamy tu na myśli wieszania ubrań na sznurze albo poręczy balkonu, bo choć to widok malowniczy, istnieje o wiele lepsze rozwiązanie – suszarka kompaktowa.

Suszarka kompaktowa marki Meliconi z serii Stendimeglio Junior, chociaż niepozorna, dzięki specjalnej konstrukcji, jest wyjątkowo pojemna – udostępnia aż 33 m miejsca na powieszenie prania i mieści zwartość dwóch pralek. To idealne rozwiązanie na to, jak suszyć pranie w niewielkim mieszkaniu. Dzięki wmontowanym kółkom można ją łatwo przestawić z miejsca na miejsce, a za sprawą małych wymiarów (tylko 14 cm grubości po złożeniu) bez problemu ukryć za szafą lub w każdym innym miejscu.

Wprawdzie suszarka jest niewielka, ale możliwości ma ogromne. Produkt marki Meliconi został wyposażony w specjalne uchwyty na koszule. Posiada też specjalny ociekacz, który zbiera wodę z suszących się ubrań, dzięki czemu uchroni Twój piękny, drewniany parkiet przed niechcianą powodzią. Suszarka jest odporna na rdzę, ponieważ rurki zostały zabezpieczone dodatkową warstwą żywicy. Zapomnij więc o zabrudzonych rdzą ubraniach – to już przeszłość. Ponieważ suszarka marki Meliconi została wykonana z lekkiego aluminum, można ją łatwo przenosić, a ewentualne zagięcia bez problemu wyprostować.

Jeśli Twoje mieszkanie jest niewielkie, z pewnością pokochasz suszarki do prania marki Meliconi. Suszarki z serii Stendimeglio Junior są estetyczne, funkcjonalne i świetnie spełniają swoją rolę.

Suszarki są dostępne na stronie www.superwnetrze.pl (klik).
Kliknij, aby kupić« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »