Nowoczesne oświetlenie

Lekkie i niewielkie suszarki do prania od Meliconi

2015/06/24

Monstrualnej wielkości suszarka do ubrań zawieszona praniem z góry na dół i zajmująca pół pomieszczenia – czy Ciebie również drażni ten widok? A może tak poszukać jakiejś alternatywy? Nie mamy tu na myśli wieszania ubrań na sznurze albo poręczy balkonu, bo choć to widok malowniczy, istnieje o wiele lepsze rozwiązanie – suszarka kompaktowa.

Suszarka kompaktowa marki Meliconi z serii Stendimeglio Junior, chociaż niepozorna, dzięki specjalnej konstrukcji, jest wyjątkowo pojemna – udostępnia aż 33 m miejsca na powieszenie prania i mieści zwartość dwóch pralek. To idealne rozwiązanie na to, jak suszyć pranie w niewielkim mieszkaniu. Dzięki wmontowanym kółkom można ją łatwo przestawić z miejsca na miejsce, a za sprawą małych wymiarów (tylko 14 cm grubości po złożeniu) bez problemu ukryć za szafą lub w każdym innym miejscu.

Wprawdzie suszarka jest niewielka, ale możliwości ma ogromne. Produkt marki Meliconi został wyposażony w specjalne uchwyty na koszule. Posiada też specjalny ociekacz, który zbiera wodę z suszących się ubrań, dzięki czemu uchroni Twój piękny, drewniany parkiet przed niechcianą powodzią. Suszarka jest odporna na rdzę, ponieważ rurki zostały zabezpieczone dodatkową warstwą żywicy. Zapomnij więc o zabrudzonych rdzą ubraniach – to już przeszłość. Ponieważ suszarka marki Meliconi została wykonana z lekkiego aluminum, można ją łatwo przenosić, a ewentualne zagięcia bez problemu wyprostować.

Jeśli Twoje mieszkanie jest niewielkie, z pewnością pokochasz suszarki do prania marki Meliconi. Suszarki z serii Stendimeglio Junior są estetyczne, funkcjonalne i świetnie spełniają swoją rolę.

Suszarki są dostępne na stronie www.superwnetrze.pl (klik).
Kliknij, aby kupić



« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej