Lodowe kieliszki

2010/09/09

Osobom lubiącym niekonwencjonalne rozwiązania z pewnością spodoba się pomysł na lodowe szklanki i kieliszki. Wystarczy mieć odpowiednią formę a możemy je rozbić w domu bez ograniczeń. Oryginalna lodowa zastawa jest również niezwykle praktyczna, po pierwsze nie trzeba dodatkowo schładzać alkoholu lodem w kostkach, po drugie nie ma problemu z myciem szkła po imprezie, a ponad to nie musimy się martwić, że coś się potłucze i pokaleczy gości. Kieliszki topią się w miarę picia, jeden przy dobrze schłodzonym trunku starcza średnio na sześć do siedmiu kolejek. Doskonale prezentują się w nich kolorowe alkohole.

Nie musimy poprzestawać na tradycyjnycm bezbarwnym kolorze, wystarczy, że wodę którą wlewamy do formy zabarwimy sokiem i już możemy się cieszyć kolorowymi kieliszkami. Lodowe kieliszki i szklanki urozmicą każde zakrapiane alkoholem spotkanie.To prawdziwa okazja dla miłośników imprez!

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej