Luksus i wyrafinowany dom w Anglii

2012/07/16

Luksusowy hotel Design House znajduje się w Cotswolds w Anglii. Projektant Mark Davison szef biura architektonicznego Yoo osobiście i szczegółowo dopilnował projektu. Dom znajduje się na wsi, pomiędzy sześcioma jeziorami, co sprawia, że panuje tam spokój i cisza, a zarazem dojazd do Londynu jest łatwy i szybki. Wewnątrz dominuje czerń, z pozoru kolor ten przytłacza i stwarza ciemność. Efekt jest imponujący – pomieszczenia są nie tylko eleganckie, ale bardzo przytulne. Elementem, który pomaga zachować harmonię jest kontrast, który ułatwia przeplatanie jasnych barw z ciemnymi, nadając wnętrzu charakteru i stylu. Zdobione lustra, zapachowe świece czy skóra tworzą wyjątkowy klimat. Dom jest nowoczesny i spokojny, choć posiada nutkę dynamizmu. Komfort i prywatność są bezcenne, ale za przyjemność trzeba płacić - apartament ten wart jest aż £ 3.000.000.« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej