Luksusowa łazienka od Pearl

2010/11/02

 dzisiejszych czasach łazienka nie jest już pomieszczeniem ściśle utylitarnym. Jest miejscem gdzie dbamy nie tylko o ciało, ale również o ducha. Nie ma chyba lepszego relaksu niż ciepła kąpiel po długim, ciężkim dniu - pachnąca piana w wygodnej wannie, nastrojowe świece, coś do picia, a może nawet muzyka lub ulubiony program w telewizji? Czemu nie, łazienki są coraz bogaciej wyposażane i w zasadzie przyjmują bardziej formę pokoi kąpielowych. Jeżeli w łazience możemy mieć zamontowany panel TV, to czemu nie kominek? W ofercie Pearl znajdziemy wiele propozycji luksusowych łazienek, jedną z nich jest właśnie prezentowana wersja z kominkiem. Ściany są pokryte drewnianymi okładzinami, a w ściankę dzielącą pomieszczenie został wbudowany kominek. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na domowe SPA.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej