Nowoczesne oświetlenie

Luksusowa rezydencja w Umbrii (Włochy)

2012/09/05

Średniowieczna twierdza z włoskiego Arrighi w regionie Umbrii dzięki skrupulatnej renowacji prowadzonej z inicjatywy hrabiego Antonio Bolza stawała się w ostatnich latach okazałą rezydencją Castello di Reschio. Obecnie dawna graniczna strażnica i posiadłość ziemska z XI w. stały się ekskluzywną lokalizacją dla wymagających turystów i gości.

Castello di Reschio obejmuje  budynek główny usytuowany na planie litery L oraz mniejszy i wolnostąjący, przytulny domek gościnny.  Wewnątrz domu głównego znajduje się pięć imponujących sypialni. W domku gościnnym jest podwójna sypialnia połączona z łazienką, w pełni wyposażona kuchnia oraz biblioteczka.

Krajobraz Umbrii, w który doskonale wkomponowany jest Castello di Reschio zapewnia niezapomniane wrażenia – łagodne, zielone wzgórza, rozległe winnice, gaje oliwne, aleje kasztanowe i dębowe.

Wokół Castello di Reschio, w niezwykle spokojnej i cichej okolicy znajduje się jeszcze 50 innych posiadłości ziemskich, które dwa pokolenia rodziny Bolza systematycznie poddają renowacji, która przywraca im dawny blask.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej