Luksusowe apartamenty w Singapurze

2012/09/17

W apartamentowcu znajduje się 56 mieszkań. Transport samochodu z poziomu ulicy do miejsca parkingowego w apartamencie możliwy jest dzięki specjalnie zaprojektowanej windzie. Korzystanie z niej jest możliwe po zeskanowania odcisku palca lub tęczówki.
 
Ceny apartamentów zaczynają się od 7,5 mln dolarów i sięgają nawet 24 mln dolarów. Za pierwszą kwotę można zakupić luksusowy apartament z podwójnym miejscem parkingowym, za 24 miliony dolarów przyszły właściciel dostaje do dyspozycji rozległy penthouse z czterema miejscami parkingowymi. Każdy wybór gwarantuje możliwość rzucenia okiem na samochód prosto z wygodnej kanapy w salonie.
 
W przypadku  braku wolnej przestrzeni miejskiej spowodowanej kolejnymi inwestycjami w Singapurze tak ekonomiczne rozwiązanie jak parking w apartamencie wydaje się całkiem uzasadnione. Pytanie czy znajdzie nabywców.
 
Inne udogodnienia w Hamilton Apartments to oczywiście basen, siłownia, jacuzzi i inne miejsca przeznaczone do wypoczynku i rekreacji.

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej