Nowoczesne oświetlenie

Luksusowo w ogrodzie

2011/04/12

Jak co roku po długiej i mroźnej zimie z utęsknieniem czekaliśmy na wiosny. Teraz, gdy już cieszymy się z każdego promienia słońca i podziwiamy budzącą się do życia przyrodę, myślimy często o chwili odpoczynku na świeżym powietrzu. Po długim i ciężkim dniu pracy ogrody i tarasy stają się naszym azylem. Chętnie spędzamy tu czas, relaksujemy się i przyjmujemy gości. Tars staje się więc naturalnym „przedłużeniem” salonu, w którym komfort wypoczynku zależy między innymi od wygodnego fotela, sofy, stołu. Dlaczego więc i nasze meble ogrodowe nie miałyby pochodzić od ikon designu, takich jak Paola Navone?

Włoska firma Gervasoni wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje kolekcję In-Out tej uznanej projektantki. Interesującym przykładem twórczości Navone może być sofa z baldachimem z tekowego drewna i usłana poduszkami. Bez wątpienia jest to mebel zapewniający komfort i relaksu na łonie natury. Serię uzupełniają fotele, pufy i ceramika. Różnorodność kolorystyczna i duży wybór rodzaju tkanin pozwalają zaaranżować każdy taras i wypełnić przestrzeń ogrodu w wyjątkowy sposób. Więcej informacji na temat tych produktów można uzyskać w salonie Living Concept (www.livingconcept.pl).

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej