Nowoczesne oświetlenie

Luksusowy hotel North Island

2012/06/04

Niezwykłe miejsce, jakim jest ten apartament, znajduje się na wyspie należącej do Seszeli. Zarówno hotel, jak i wysepka zostały nazwane tak samo - North Island. Wyspa zajmuje powierzchnię 210 ha, ma ok 2,5 km długości i 1 km szerokości. Hotel North Island został zaprojektowany z myślą o gościach, którzy przede wszystkim poszukują prywatności. Hotel North Island oferuje najwyższej jakości zabiegi SPA. Ponadto Seszele posiada najpiękniejsze na świecie rafy koralowe. Hotel North Island posiada w swojej ofercie wypożyczalnie łodzi, centrum fitness, kajaki, nurkowanie i połów ryb. Jeśli chodzi o wyżywienie, hotel ten bazuje na bogactwie ryb z okolicznych łowisk. Piaszczyste plaże, niecodzienne widoki, piękno przyrody i mocne słońce umożliwią relaks. Wewnątrz uwagę przykuwają nie tylko elegancki styl. Dominuje tu drewno, które sprawia, że pomieszczenia są bardzo przytulne. Apartament robi wrażenie. Główna strona hotelu znajduje się tutaj.

Hotel na Seszele

Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele
Hotel na Seszele

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej