Nowoczesne oświetlenie

Małe mieszkanie z dużym potencjałem

2014/05/21

To wspaniałe małe mieszkanko wpędza nas w podziw, a za każdym razem, gdy oglądamy jego wnętrze, mamy uśmiech na twarzy.

Jasne wnętrze o lekkiej kolorystyce i ciekawych, niespotykanych dekoracjach sprawia, że od razu mamy ochotę wprowadzić się do tak przyjemnego mieszkania. Geometryczne ściany, również o widocznej strukturze cegły świetnie korespondują z pastelowymi dekoracjami mieszkania. Dodatkowo ich przestrzenność dodaje objętości całemu pomieszczeniu. Zamiast drzwi wykorzystano białe zasłony, które w dzień ukrywają osobiste partie mieszkania, takie jak sypialnię czy półki z ubraniami. Prosta biała kuchnia została ożywiona dzięki niecodziennym wzorom na ścianach i dywanikach. Łazienka udekorowana oryginalnymi grafikami w stylu gry Scrabble ma odwracać uwagę od jej małych rozmiarów. Mimo niewielkiej przestrzeni, mieszkanie jest zaplanowane tak, by było funkcjonalne i łatwe w codziennym użytkowaniu.
« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Fotel KOKON, czyli klasyka w najlepszym wydaniu Fotel KOKON, czyli klasyka w najlepszym wydaniu

  Świat poznał Thomasa Pedersena w 2002 roku, kiedy do sprzedaży trafiło, kultowe dziś, krzesło Stingray (płaszczka). Po kilku latach Thomas Pedersen powraca z kolejnym pięknym siedziskiem – bardziej klasycznym, ale nie mniej funkcjonalnym. Poznajcie fotel KOKON.

  2015/09/15 Czytaj dalej
 • Tapeta ścienna, czyli szybka i prosta recepta na metamorfozę wnętrza Tapeta ścienna, czyli szybka i prosta recepta na metamorfozę wnętrza

  Masz ochotę na szybką, ale efektowną zmianę w swoim domu? Doskonałym rozwiązaniem tego problemu będzie… tapeta ścienna. Na rynku dostępne jest całe mnóstwo ciekawych wzorów i kolorów, które ożywią Twoje wnętrze i nadadzą mu zupełnie nowego charakteru.

  2015/06/23 Czytaj dalej
 • Jak urządzić salon? Jak urządzić salon?

  Salon w niemalże każdym przypadku jest sercem domu. To miejsce, gdzie gościmy naszych przyjaciół, zabawiamy ich i przestrzeń, gdzie spędzamy czas z rodziną. Podczas, gdy różne style i układy salonu bardzo się różnią, jedna rzecz zawsze pozostaje taka sama: poziom komfortu i przyjazna atmosfera

  2015/05/12 Czytaj dalej
 • Hipsterski apartament dla fana gier komputerowych Hipsterski apartament dla fana gier komputerowych

  Mówią, że do pracy należy się ubierać w to, na co masz ochotę. Sądzimy, że nie tyczy się to jedynie ubrań. Miejsce zamieszkania powinno być również odzwierciedleniem Twoich pasji, ambicji i marzeń. W tym artykule zachwycamy się koncepcją autorstwa Denis Krasikov dla edytora największego rosyjskiego magazynu o grach.

  2015/04/20 Czytaj dalej
 • Luksusowy minimalizm w apartamencie Luksusowy minimalizm w apartamencie

  Gdy w całym mieszkaniu panuje minimalizm, mieszkańcy mogą mieć czasem poczucie chłodu. Prezentowany w tym artykule apartament nie jest zimny, a jednocześnie pozostaje wierny wielu minimalistycznym ideom.

  2015/03/30 Czytaj dalej