Marina Bay Sands w Singapurze

2013/05/28

 

Nie macie pomysłu na wakacje? Podpowiadamy: kierunek Singapur! To nie tylko zapierające dech w piersiach spacery po Gardens by the Bay, ale luksus w najlepszym tego słowa znaczeniu. Niesamowity kompleks Marina Bay Sands to jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie (choć pod względem ilość gwiazdek ustępuje gigantowi z Dubaju).

Trzy wieżowce, połączone ogromnym, płaskim dachem, na którym znajduje się najwyżej położony basen na świecie, to skupisko rozrywki i wielkich pieniędzy. Niewątpliwie największą atrakcją jest właśnie SkyPark, z którego roztacza się niesamowity widok na metropolię. Wspomniany basen robi podwójne wrażenie, przede wszytskim z powodu...  niewidocznych krawędzi!

Kompleks, to oprócz hotelu także ogromne kasyna - które w założeniu mają konkurować z kasynami w Las Vegas oraz centrum kulturalno rozrywkowe.  Hotel do obsługi zatrudnia 10 000 osób.  Oficjalna stronę Marina Bay Sands znajedziesz tutaj.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Hotel Piramida Spa&Wellness Hotel Piramida Spa&Wellness

  Piramida położona jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów - Paprocany nad Jeziorem Paprocańskim i w otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej, w odległości 2,5 km od centrum miasta

  2016/08/11 Czytaj dalej
 • Najdroższy hotel świata Najdroższy hotel świata

  Jeśli dbałość o bezpieczeństwo jest wyznacznikiem w poszukiwaniu luksusowego wypoczynku, to najdroższy penthouse świata spełnia ten warunek w 100%. Na piękne panoramy Jeziora Genewskiego i Mont Blanc patrzy się przez kuloodporne okna, również niemal pancerne drzwi zapewniają spokojny sen. Dzięki takim środkom ostrożności jest to miejsce często wybierane przez ważne osobistości świata polityki i celebrytów.

  2016/04/01 Czytaj dalej
 • Największa choinka na świecie Największa choinka na świecie

  14 grudnia 2013 roku rozbłysła największa choinka świata. Setki gapiów patrzyło, jak miejscowy ksiądz za pomocą tabletu, włączył oświetlenie na nietypowej choince, umieszczonej na wzgórzu nad miastem Gubbio w regionie Umbria (Włochy).

  2015/12/18 Czytaj dalej
 • Największy labirynt na świecie Największy labirynt na świecie

  Największy na świecie labirynt powstał w Dobrzycy na Pomorzu Zachodnim, niedaleko Koszalina. Niezwykle skomplikowany labirynt położony w Ogrodach Hortulus Spectabilis tworzą 11-letnie graby, które tworzą iście magiczny klimat.

  2015/12/17 Czytaj dalej
 • Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk

  Park Narodowy Jasper, położony w południowo-wschodniej części kanadyjskiej prowincji Alberta, to jeden z najpiękniejszych, najstarszych i zarazem największych parków narodowych w Kanadzie.

  2015/12/15 Czytaj dalej