Nowoczesne oświetlenie

Marmur od Budri

2010/10/25

Budri to włoska firma zajmująca się produkcją luksusowych posadzek i paneli ściennych. Swoje początki zawdzięcza Enzo Budri, który w latach 60. założył mały  zakład rzemieślniczy zajmujący się ścianami , podłogami i szeroko pojętymi materiałami budowlanymi.Z czasem firma rozrosła się, a techniki produkcyjne ewoluowały wraz ze wzrostem popularności marki. Zaczęto korzystać z luksusowych materiałów, a do ich obróbki używano zaawansowanych technologicznie metod. 


W wyniku zmian i innowacji powstały niezwykłe posadzki i okładziny ścienne, które łączą w sobie tradycję i wieloletnie doświadczenie z innowacyjnością pomysłów i nowoczesnością procesów produkcyjnych. Jednak o niepowtarzalności i wyjątkowości produktów Budri stanowi artystyczna oprawa wszystkich wytworów.Projektanci i rzemieślnicy wydobywają z kamienia jego naturalne piękno, uwalniają jego ukryty potencjał. Powierzchnię polerowanych na wysoki połysk, marmurowych płyt zdobią wymyślne, nowoczesne wzory, w żywych, wibrujących  kolorach. Za część projektów odpowiedzialna jest Patricia UrquiolaWiecej inforamcji na stronie Budri

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej