Menu Wine

2010/09/13

Kolekcja Wine firmy Menu to propozycja dla miłośników wina. Akcesoria do przechowywania, otwierania i podawania wina sprawią, że picie tego aromatycznego napoju przemieni się w uroczysty rytuał. Dzięki Menu Wine można naprawdę delektować się swoim ulubionym trunkiem. Kolekcja Menu Wine stanie się również ozobą Twojego barku.

 


Turbonalewak Premium
do wina.  Dzięki niemu napełnianie kieliszków stanie się jeszcze wygodniejsze. Jego zręczny kształt sprawi, że nie uronisz ani kropli, zaś gumowy pierścień uszczelni butelkę. Nalewak filtruje i odpowietrza wino podczas nalewania.

Ekskluzywna i stylowa karafka na wino duńskiej firmy Menu to doskonały przykład skandynawskiego designu. Proste, nowoczesne wzornictwo i elegancka forma sprawia, że karafka firmy Menu stanie się ozdobą Twojego stołu.

Korkociąg ciśnieniowy Vignon. Korek przebijamy szpikulcem korkociągu, pompujemy ok. 15 razy żeby korek elegancko wyszedł z butelki. Istotne jest, aby szpikulec korkociągu przebił korek na wylot. Ponieważ korkociąg wpompowuje powietrze pod korek do butelki. Powietrze zgromadzone pod korkiem wypycha go do góry.

Produkty irmy Menu dostępne w ofercie internetowego sklepu SuperWnetrze

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej