Miejsce do pracy w domu

2013/02/12

Źródło naturalnego światła, wygodne krzeszło i odpowiedniej wielkości biurko to nie wszystko. Diabeł tkwi w szczegółach.

Bardzo ważna jest wszelka "powierzchnia magazynowa" - półki, szafki, regały. Dokumenty, niezbędne do pracy akcesoria i niezbędne drobiazgi muszą mieć swoje miejsce. 

Jeśli domowe biuro lub gabinet służy także do spotkań biznesowych należy pomyśleć również o aranżacji dla potencjalnych klientów, kontrahentów czy współpracowników. Wygodne krzesła i stylowy gabinet z pewnością nadadzą domowej przestrzeni biurowej profesjonalnych rysów.

Jeśli domowe biuro ma mieścić się w mieszkaniu, gdzie powierzchnia do aranżacji jest znacznie mniejsza niż w domu, warto pomyśleć o ściankach działowych lub antresoli, na której można zorganizować przestrzeń do pracy czy gabinet.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej