Nowoczesne oświetlenie

Mistrzowski nóż Fiskars

2014/10/05

 Czy jesteś świadomy tego, że jednym nożem nie pokroisz wszystkiego? Ograniczenie się do jednego kształtu ostrza może Ci sprawiać spore problemy w kuchni. Przedstawiamy bogatą ofertę noży renomowanej marki Fiskars. Każdy z nich ma inne ostrze i przystosowany jest do krojenia określonego typu jedzenia. Znana i ceniona marka Fiskars oferuje nam noże m.in. do siekania, filetowania mięsa, warzyw i sera.  Ponieważ wszystkie akcesoria kuchenne Fiskars dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, warto zaopatrzyć się w kilka noży jednocześnie: odpowiednio każdy do innego rodzaju przyrządzanej potrawy. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy szef kuchni, zainwestuj w noże, których używają prawdziwi mistrzowie. Wykwintne potrawy, które oglądamy w programie Master Chef, powstają właśnie przy użyciu noży marki Fiskars
Wszystkie akcesoria kuchenne marki Fiskars dostępne są w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 
Ostrzałka do noży marki Fiskars dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Nóz do siekania typu Santuko marki Fiskars dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Nóz do chleba marki Fiskars dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 
 
Nóz do pomidorów marki Fiskars dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

 Nóz do filetowania marki Fiskars dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Zestaw: nóz szefa kuchni + ostrzałka marki Fiskars dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej