Nowoczesne oświetlenie

Młyn Klekotki. Hotel z pomysłem

2011/02/17

Młyn Klekotki resort & spa to hotel, który z powodzeniem łączy historyczną architekturę z nowoczesną aranżacją wnętrz i ciekawą ofertą sportowo-rekreacyjną. Zalety hotelu doceniło jury konkursu „Hotel z pomysłem 2010”, przyznając mu III miejsce w rankingu.

Znamy już wyniki czwartej edycji konkursu „Hotel z pomysłem 2010” organizowanego przez redakcję pisma „Hotelarz”. O nagrody ubiegało się w tym roku aż 60 obiektów z całej Polski. Hotele zgłoszone do konkursu oceniło jury złożone ze specjalistów − doradców hotelowych, przedstawicieli portali rezerwacyjnych, właścicieli i dyrektorów hoteli, architektów oraz projektantów. Eksperci rynku hotelarskiego zasiadający w jury przyznali Młynowi Klekotki aż 42 punkty. Wynik pozwolił hotelowi zająć w rankingu wysoką III pozycję. W poprzedniej edycji konkursu Młyn Klekotki był również na podium. Uznanie ekspertów, którzy przyznali hotelowi nagrodę drugi rok z rzędu, potwierdza wysoką jakość i innowacyjność oferty resortu Młyn Klekotki.

„Nagroda w konkursie to dla Młynu Klekotki ważne i miłe wyróżnienie, które bardzo mnie cieszy” mówi Zbigniew Tyszko, właściciel i pomysłodawca hotelu. „Tworząc Młyn Klekotki zwracaliśmy uwagę na każdy detal chcąc, żeby nasi goście czuli się w nim jak najlepiej. Staraliśmy się, aby wszystkie elementy, od wystroju wnętrz po muzykę towarzyszącą posiłkom, były strannie przemyślane. Bardzo zależało nam również na zachowaniu historycznego charakteru obiektu. Dołożyliśmy wszelkich strań, aby ocalić autentyczne fragmenty wystroju młyna, a także by nowopowstałe budynki były spójne stylistycznie i architektonicznie z pozostałymi zabudowaniami. Młyn Klekotki to hotel, który czerpie z bogactw regionu. Restauracja proponuje gościom dania przygotowane przy użyciu naturalnych, lokalnych produktów. Sędziwoie wyróznienie resortu Młyn Klekotki uzasadniali wskazując m.in. na „umiejętność i odwagę zaadaptowania zabytkowego obiektu i stworzenia na jego bazie wyjątkowego, zmysłowego produktu turystycznego” oraz „bardzo oryginalne, ciepłe wnętrza, pokoje urządzone z pomysłem i dużą starannością”, a także ciekawą ofertę. Małgorzata Chechlińska, prezes Grupy TRIP określiła Młyn Klekotki jako „miejsce, w którym pomysł na siebie nabiera realnych kształtów”. Zwróciła również uwagę na to, że „sposób, w jaki wpisuje się w krajobraz i realia architektoniczne, a także zakres i jakość oferty powodują, że Klekotki to miejsce unikalne – hotel z konkretnym i dobrze wprowadzonym w życie pomysłem”. „Podoba mi się konsekwencja stylistyczna i architektoniczna” dodała. Młyn Klekotki to „obiekt, do którego chce się pojechać” podsumował Aleksander Pietyra, przewodniczący Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Wiecej informacji na www.hotelmlynklekotki.pl

{{wszystkie_obrazki}}
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej