Nowoczesne oświetlenie

Mój piękny ogród

2015/05/03

Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród? Na naszym blogu w wielu artykułach inspirujemy Was do aranżacji własnego ogrodu. Dzisiaj prezentujemy, jakie narzędzia są niezbędne w niemalże każdym ogrodzie- tym dużym i tym małym. Co powinieneś kupić do swojego ogrodu, by utrzymać go w ładzie oraz cieszyć się jego pięknem do późnej jesieni? Jeśli nie posiadasz jeszcze sekatora, szpadla czy kompostownika, koniecznie przejrzyj nasze propozycje. 

Sekator Fiskars jest naprawdę wygodny i komfortowy w użyciu. Posłuży Ci do cięcia cienkich gałęzi, znajdujących się blisko siebie łodyg, świeżego drewna, a nawet do cięcia drutu. Sekator wykonany ze specjalnego tworzywa będzie odporny na pęknięcia oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Szpadel Fiskars wygięty pod kątem 26 stopni gwarantuje naturalną pozycję ciała podczas pracy i minimalizuje napięcia mięśni pleców. Dzięki ostremu zakończeniu szpadla rozkopiesz nawet stwardniałą ziemię. Szpadel Fiskars znajdziesz w ofercie sklepu SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Elastyczny wąż ogrodowy Xhose pozwoli Ci na podlanie roślin oraz ułatwi mycie samochodu. Wąż po rozwinięciu osiąga długość do 22 metrów. Natomiast w momencie odłączenia wody, wąż sam się zwija i trzykrotnie zmniejsza swoją długość, dlatego jest łatwy w przechowywaniu. Wąż ogrodowy Xhose jest dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

W modułowym kompostowniku polskiej marki Prosperplas przygotujesz kompost, który wzbogaci glebę o cenne minerały. Do przygotowania kompostu możesz wykorzystać skoszoną trawę, zagrabane liście i organiczne odpady z domu. Na tak przygotowanej glebie rośliny wzrastają prawidłowo. Kompostownik kupisz w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Pojemna skrzynia ogrodowa pomieści wszystkie narzędzia, których używasz w ogrodzie. Możesz ją również przeznaczyć na przechowywanie poduszek ogrodowych lub zabawek Twojego dziecka. Podczas burzy lub ulewy możesz szybko zmagazynować wszystkie przybory ogrodowe w skrzyni, gdyż została wykonana z 100% nieprzemakalnego tworzywa sztucznego. Skrzynię kupisz w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Figurka w kształcie kruka skutecznie odstraszy niechciane gołębie i dzięcioły. Zapewnij sobie spokój od niepożądanych szkodników. Figurkę możesz zamontować na trzy sposoby i umieścić na poręczy balkonu, na trawniku, doniczce lub podwieszając ją na lince. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Następny Artykuł »
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej
 • Ceramika Two People Ceramika Two People

  Ciekawy design i nowoczesna forma to klucz do sukcesu stylowej kuchni. Polska marka Two People stworzyła kolekcję naczyń Black Moon oraz Black Angel. Eleganckie talerze oraz filiżanki są nie tylko funkcjonalne, ale mają w sobie też element zabawy i zaskoczenia.

  2015/04/12 Czytaj dalej