Mozaiki parkietowe Renesans Floor

2013/03/20

 

Renesans Floor In-lays s.c. jest producentem ręcznie wycinanych mozaiek podogowych.  Rozety, bordiury, parkiety i panele tej firmy zdobią podłogi na całym świecie. Profesjonalizm rękodzieła artystycznego widać w  nagrodzonych pracach. Doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych osób działa na  polskim rynku  od 2009 roku, a sama firma powstała w Stanach Zjednoczonych w 1989 roku. Renesans Floor In-lays s.c. świadczy usługi dla szerokiej groupy odbiorców - od klientów indywidualnych po duże ogólnoeuropejskie korporacje. Grupa zdobyła ogromne doświadczenie, produkując mozaiki w Stanach Zjednoczonych przez 20 lat. Jednak firma nie stoi w miejscu - jej oferta stale się poszerza o nowe propozycje dopasowane do aktualnych  potrzeb rynku.  Obecie rozwija działalność także w Polsce.  Firma jest otwarta na współpracę z projektantami wnętrz oraz architektami.

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Jean Nouvel i jego biuro Jean Nouvel i jego biuro

  Francuski architekt Jean Nouvel na Tygodniu Designu w Mediolanie pokazał, jak widzi przestrzeń biurową w przyszłości. Architekt chce, by miejsce pracy było bardziej komfortowe i udomowione.

  2014/10/15 Czytaj dalej
 • Torby i torebki od Iris Torby i torebki od Iris

  Iris to międzynarodowa marka wywodząca sie z Hiszpanii. Jej produkty charakteryzuje inspirujacy design i dbałość o funkcjonalność. Torby i pojemniki oferowane przez Iris zdecydowanie wyróżniają się pięknym wykonaniem i ciekawą formą. Śniadanie, zakupy czy przydatne drobiazgi - możesz zawsze mieć je przy sobie! To marka, która nie rozstaje się z Tobą 24h na dobę ;)

  2013/09/06 Czytaj dalej
 • Butelki Gio Style Butelki Gio Style

  W samym środku wakacji czas na kolejną porcję letnich nowości! Włoska marka Gio'Style przygotowała ciekawe propozycje na letni sezon.

  2013/07/30 Czytaj dalej
 • Inny wymiar półek Inny wymiar półek

  Modułowy regał o nazwie BUILD został wykonany z lekkiego plastiku o wysokiej wytrzymałości. Dzięki łączonym elementom, możesz sam zostać kreatorem przestrzeni i zaprojektować wnętrze swojego mieszkania tylko wedle własnych upodobań.

  2013/07/16 Czytaj dalej
 • Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo Zachwycające pucharki do lodów od Leonardo

  Sezon w pełni! W samym środku lata nie ma bardziej pożądanego deseru niż lody! Tradycyjne lub w wersji light, czyli owocowych sorbetów, świetnie orzeźwiają w upalny dzień.

  2013/07/04 Czytaj dalej