Natchnienie do pracy

2012/12/20

Projekt Shoffice, w opisie agencji nieruchomości, funkcjonuje jako dodatkowa przestrzeń biurowa. Wystarczy jednak spojrzeć na ten architektoniczny wybryk,
aby poczuć, że to coś więcej.

Chwilowy właściciel typowego, angielskiego domu na przedmieściach, z 1950 roku, zażyczył sobie, od architektów z Platform 5 Architects, stworzenia w ogrodzie miejsca do pracy, które nie tylko będzie współgrać z naturą, ale również swą formą jej nie przytłoczy.

Zapewne stąd pomysł zarówno na wykorzystanie drewna, jako głównego surowca,
jak i kulisty kształt, który zdaje się wciągać, przyciągać, nie zaś stanowić osobny, dziwny twór czy typową altanę.

Patrząc na to nowoczesne cudeńko z domu, a konkretnie z jadalni, która stanowi bezpośrednie przejściem do niego, aż ma się ochotę popracować. Albo zrelaksować się na designerskim tarasie.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej