Niczym księżniczka zamknięta w wieży

2012/12/31

Japońska kreatywność zachwyca w wielu dziedzinach. Wprawdzie, obecnie zwykle chodzi o nowości techniczne, jednak jeśli chodzi o architekturę, naród ten również bryluje od wieków.

W przypadku tego domu, projektu architektów z Velocity, rozchodzi się o jego nietuzinkową formę, a co za tym idzie, wyjątkowe rozwiązania przy aranżacji wnętrz. Dom w kształcie wieży. Mały, biały, rodzinny bastion.

Aż trudno uwierzyć, że pomieszczono tu aż cztery klatki schodowe. Wszystko po to, aby stworzyć wrażenie jak najwiekszej liczby obszarów i poziomów.

Widoczny z każdej części domu, okrągły salon, pełni dwojaką funkcję. Serca domu, miejsca do spędzania czasu wsólnie z rodziną. Jak również okna na świat, gdyż jego liczne okna z każdego poziomu ukazują uroki ogrodu.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej