Nowoczesne oświetlenie

Nie tylko kwieciste balkony - wiosno przyjdź!

2013/03/27

Zarówno rozległe tarasy, jak i małe balkoniki można sprytnie zaarażować i ozdobić - dowody poniżej. Kwieciste balkony nie tylko cieszą oko, ale też stwarzają małą oazę spokoju.

Najważniejszy jest pomysł - barokowy przepych i feeria kwiatowych barw czy też minimalizm i nowoczesna aranżacja. W zależności od fantazji właściciela i powierzchni balkonu czy tarasu. Wybrać można huśtawki, bujane fotele albo zwykłe ogrodowe fotele - najważniejsza jest atmosfera relaksu.

Jakie kwiaty? Sklepy ogrodnicze proponują szeroki wybór. Dla efektów jak poniżej najważniejsze będą kolory, osiągane "rozmiary" kwiatów - najlepsze wtedy będą gatunki płożące lub pnące oraz prostota uprawy.

Kwiaty znajdować się będą na częstej ekspozycji słonecznej, która powinna im służyć a nie szkodzić.  Proponujemy rozejrzeć się za pelargoniami, begoniami, surfiniami, werbenami. Idealne będą też fuksje i powojniki, a dla cierpliwych - róże balkonowe.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej