Niecodzienny dom na dachu budynku

2012/06/13

Współczesny koreański artysta Czy Ho Suh w innowacyjny sposób przedstawił swój pomysł na nowoczesny dom. Znajduje się on na dachu budynku. Architekt ten mieszka obecnie w Nowym Jorku i pracował nad projektem przez siedem lat. Wybudowanie domu nie było łatwe, potrzebny był jeden z największych dźwigów w Ameryce. Trzeba jednak przyznać, że warto było, gdyż efekt jest imponujący i niecodzienny. Niebieski dom na obrzeżach budynku jest już otwarty dla zwiedzających w Kalifornii. Projektant Czy Ho Suh zadbał o każdy szczegół. Przed domem znajduje się mały ogródek, który jest bardzo zadbany.

Dom na dachu budynku
Dom na dachu budynku
Dom na dachu budynku
Dom na dachu budynku
Dom na dachu budynku
Dom na dachu budynku
Dom na dachu budynku
Dom na dachu budynku
Dom na dachu budynku

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej