Nowoczesne oświetlenie

Niesamowite kuchnie we włoskim stylu

2017/02/06

Mówi się, że kuchnia jest sercem domu, miejscem, w którym spędzamy większość czasu, spotykamy się z rodziną. Kuchnie włoskie są niezwykle inspirujące, dzięki swoim pięknym akcesoriom i wyjątkowym wykończeniem. Kuchnia w stylu włoskim to kuchnia, w której zadbano o każdy - pozornie nawet najdrobniejszy - szczegół w taki sposób, aby wszystko do siebie idealnie pasowało.

Meble kuchenne
w stylu włoskim przypominają nieco te w stylu angielskim i klasycznym. Najczęściej mają jasny kolor i wykonane są z naturalnego drewna. Na szczególną uwagę zasługuje ich dekoracyjny charakter. Fronty szafek i nogi stołów są zdobione rzeźbieniami. Kolory, na jakie najchętniej decydują się Włosi to kawowe brązy, spokojne beże, niebiańskie błękity, spokojne zielenie czy cudowne czerwienie.

Kuchnia w stylu włoskim to hit, jeżeli chodzi o obecnie panujące trendy. Jest to rozwiązanie zarówno dla osób, które uwielbiają najnowsze trendy, jak i dla tych, które po prostu kochają spędzać czas w kuchni, gotując, pijąc kawę czy po prostu rozmawiając ze swoimi bliskimi.« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »