Nowoczesne oświetlenie

Nietypowe, dekoracyjne grzejniki

2010/08/16

Grzejniki są nieodłącznym elementem towarzyszącym każdemu mieszkaniu. Minęły jednak czasy, kiedy trzeba było je urywać pod wymyślnymi konstrukcjami. Dzisiaj kaloryfer może obok spełniania swej podstawowej funkcji być elementem dekoracyjnym, którego nie musimy się wstydzić, a nawet zapragniemy go wyeksponować.

Grzejnik Heatwave Radiator to projekt Joris Laarman. Fantazyjny, kwiatowy wzór sprawdzi się w każdym klasycznym wnętrzu. Dekoracyjny charakter grzejnika ma jeszcze jedną zaletę, dzięki zwiększonej powierzchni grzewczej emituje więcej ciepła. Więcej informacji na stronie internetowej Droog

Grzejnik Flower, jak sama nazwa wskazuje zainspirowany został kwiatami, ma roztaczać wioseną aurę. Kolorowe stokrotki wykonane z aluminium idoskonale ukrywają system grzewczy.

Grzejnik Twist  został zaprojektowany przez Marco Dessi. Składa się z płytek, które można umieszczać w dowolnej pozycji, w ten sposób zmienia się kształt całego grzejnika. Inspiracją dla tego projektu stały się grzejniki przemysłowe. Ich surowa forma została zaadaptowana do wnętrz mieszkalnych.  Ruchome płytki dają możliwość tworzenia nieskończonej ilości konfiguracji.

 

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej