Nowoczesne oświetlenie

Niezwykłe lampy Blue Marmalade

2015/02/22

Jakie są Wasze wnętrza? Minimalistyczne, bogato zdobione, a może tradycyjne? Fantazja w odpowiedniej ilości jest jak najbardziej na miejscu w każdym wnętrzu. Brytyjska marka Blue Marmalade oferuje zachwycająco piękne, a przy tym naprawdę niebanalne lampy do wnętrz. Oświetlenie Blue Marmalade to przede wszystkim fantazyjne formy, przy których tworzeniu projektanci nie oszczędzali swojej wyobraźni. Atutem lamp Blue Marmalade jest łatwy w montażu abażur, do którego złożenia nie potrzebujesz śrubek, kleju ani żadnych narzędzi. Wyszukany design kreuje Twoje mieszkanie na zadbane i utrzymane w nowoczesnym duchu.
Teraz lampy Blue Marmalade możesz kupić w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 20% taniej!

Smukła lampa Cog Classic Underground z grafiką londyńskiego metra to propozycja dla osób, które szukają kompromisu między tradycjnym, a nowoczesnym wystrojem wnętrza. Lampa jest dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Cog Intimo Underground to nieco większa wersja poprzedniczki. Lampa otula wnętrze ciepłym, przyjemnym dla oka światłem. Dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Tworząc lampę Bloom projektanci inspirowali się pełnią gorącego lata. Nieregularna forma i różnorodne cienie rzucane przez lampę wnoszą do wnętrza wyjątkowy klimat. Lampa Bloom jest dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)
Lampa Bud przypomina rozkwitający pąk kwiatowy i wywołuje emocje, towarzyszące oczekiwaniu na upragnioną wiosnę. Zachodzące na siebie elementy tworzą grę świateł i cieni, która warta jest Twojego podziwu. Dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej