Niezwykły projekt łazienki wg Viva Ceramica

2014/04/24

Symetria, artyzm i funkcjonalność to podstawowe elementy, które zostały połączone w celu uzyskania tego niezwykłego projektu łazienki. Została ona zaprojektowana przez Viva Ceramic. Przy tym projekcie można zapomnieć o klasycznym designie łazienki, który przedstawia małe pomieszczenie, zazwyczaj przepełnione wieloma różnego rodzaju produktami. Co ciekawe, wszystko jest symetryczne: kształty, kolory i materiały. Umywalki i wanny są okrągłe, motywy kwiatowe występują na dwóch stronach ściany. W pomieszczeniu dominuje kolor popielaty i fioletowy. Użyta symetria podkreśla ideę wysokiej jakości i ogromnej przestrzeni. Wszystkie elementy, połączone ze sobą, stanowią istne dzieło sztuki: piękno i prostotę, dobry, wyrafinowany smak, wysokiej jakości produkty, a także zaawansowana technika. Celem projektantów było ukazanie nowoczesnego stylu łazienki, w której przede wszystkim można dobrze się czuć, ciesząc każdą spędzoną w niej minutą.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Ciemna łazienka? Dlaczego nie Ciemna łazienka? Dlaczego nie

  Myślę, że większość z nas nie wyobraża sobie, że posiada w mieszkaniu lub domu ciemną łazienkę. Czy mam rację? Przeważnie pomieszczenie to posiada jasne ściany plus pasujące do nich jasne dekoracje.

  2015/10/02 Czytaj dalej
 • Eleganckie zasłony prysznicowe Eleganckie zasłony prysznicowe

  Stoicie przed dylematem:wanna czy prysznic? Wciąż przychodzą Wam do głowy nowe pomysły na łazienkę i nie wiecie na co się zdecydować? A co powiecie na złoty środek, czyli na to, żeby w waszej łazience zagościła wanna z zasłoną prysznicową?

  2015/09/09 Czytaj dalej
 • Jak urządzić łazienkę w stylu retro? Jak urządzić łazienkę w stylu retro?

  Styl retro najlepiej wpisuje się we wnętrza przedwojennych kamienic, o ogromnych oknach i wysokich pomieszczeniach – ale będzie się prezentował również dobrze w nowoczesnych mieszkaniach. Jeśli posiadamy sporą łazienkę, za pomocą elementów aranżacyjnych zaczerpniętych z pokoju dziennego, możemy stworzyć w niej stylowy salon kąpielowy, przypominający wnętrze z lat 30. ubiegłego wieku.

  2015/08/26 Czytaj dalej
 • Pięć żywiołów w twojej łazience Pięć żywiołów w twojej łazience

  Natura od lat inspiruje artystów, architektów i projektantów wnętrz. W przeciwieństwie do innych, zmieniających się jak w kalejdoskopie, trendów natura od wieków zachwyca i porządkuje życie człowieka.

  2015/08/10 Czytaj dalej
 • Urządzamy łazienkę w bieli Urządzamy łazienkę w bieli

  Wnętrze utrzymane w białej kolorystyce przywodzi na myśl elegancki minimalizm i ponadczasowy charakter. Aby osiągnąć zamierzony efekt, już na etapie projektu i wyboru wyposażenia konieczne jest wypracowanie koncepcji połączenia wszelkich elementów tak, aby tworzyły spójną, wizualną całość. O czym warto pamiętać przy aranżacji takiej łazienki?

  2015/07/20 Czytaj dalej