Nowa, Odważna i dzika kolekcja zegarów Guess

2011/05/12

Inspirowana dziką przyrodą nowa kolekcja zegarków Guess pozwoli uwolnić drapieżną stronę, która drzemie w każdej kobiecie. Wykonane z niezwykle trwałych, a zarazem lekkich materiałów zegarki, są idealnym dodatkiem dla niebojących się modowych eksperymentów , żądnych przygód kobiet.

Kolor rogowy jest szczególnie popularny w stylizacji okularów – również tych marki Guess. Z jednej strony nawiązujedo stylizacji retro, z drugiej zaś przez wiele osób utożsamiany jest z cętkami i motywem pantery. Jakkolwiek nie jest postrzegany został idealnie zastosowany przez projektantów zegarków Guess. Połączony z elementami złota  tworzy wspaniałąozdobę  dla kobiety odważnej i poszukującej wyszukanych dodatków.

Świeży powiew do świata mody wznoszą zegarki w kolorystyce kości słoniowej. W każdym z dwóch dostępnych czasomierzy wykorzystano złote akcenty dzięki czemu kombinacja tworzy unikalny, utrzymany w bardzo eleganckim duchu styl. Zegarki wykonane są z żywicy i stali szlachetnej dzięki czemu są niezwykle trwałe i lekkie.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »