Nowoczesne oświetlenie

Nowoczesna aranżacja wnętrz w stylu japońskim

2012/09/07

Tradycyjna, japońska aranżacja wnętrza? Papierowe ekrany w charakterystyczną kratę oddzielające przestrzeń sypialną, nowoczesne metalowe klatki schodowe, otwarta przestrzeń pokoju dziennego, minimalistyczna, a jednocześnie stylowo urządzona kuchnia.

Materiały wykorzystane do wykonania i aranżacji wnętrza to najczęściej drewno i szkło. Wszystko utrzymane jest w mocno kontrastowych kolorach, wśród których wyróżnia się ziemista czerń oraz świeża biel, które mimo przeciwnej tonacji tworzą przytulną, spójną i otwartą przestrzeń dla mieszkańców i gości.

Surowy design kuchni nie wyklucza jednak wyposażenia jej w nowoczesny sprzęt. Sąsiadująca z  kuchnią jadalnia tonie w mroku czarnych ścian i mebli, który łatwo rozproszyć światłem naturalnym lub z przy pomocy dyskretnego oświetlenia.

Fronty domów pokrywają imponujące szklane fasady, natomiast wejścia wykonane są z drewna. Wewnętrzne podwórko, zaaranżowane przy pomocy odpowiedniej roślinności i małej architektury wprowadza w klimat panujący w minimalistycznym, ale ekskluzywnym wnętrzu domu.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej