Nowoczesne oświetlenie

Nowoczesne meble ogrodowe Slo Design

2013/04/02

"Slo Design to polska marka ekskluzywnych mebli ogrodowych, łamiąca stereotypy i prezentująca nowoczesny styl. Dzięki zróżnicowanej gamie kolorystycznej można wybrać meble w żywych i wyrazistych barwach, które zbudują charakter ogrodu lub bardziej stonowane, pozwalające zachować harmonię. Zespół projektantów tworząc meble Slo zawarł w designerskiej formie komfort, wygodę oraz funkcjonalność, a dział produkcji zadbał o ich wytrzymałość, trwałość i najwyższą jakość wykonania.

Meble Slo Design tworzone są z materiału przeznaczonego w 100% do recyklingu, dzięki czemu pozostają w zgodzie z otaczającą je naturą. Dedykowane specjalnie do ogrodu mogą upiększać go przez cały rok. Umieszczone na zewnątrz nawet po upalnym lecie, deszczowej jesieni czy mroźnej zimie zachowują intensywność koloru i doskonały stan.

Wiodącym celem marki Slo Design jaki udało się zrealizować jest oddanie gotowego produktu, który po złożeniu pozostaje przez wiele lat w idealnym stanie bez konieczności konserwacji czy napraw. Solidna konstrukcja i zaokrąglone wykończenia zapewniają stabilność i bezpieczeństwo.

Slo Design proponuje zoptymalizowaną ofertę ekskluzywnych kompletów mebli, krzeseł, stołów, ławek, leżaków, donic i innych akcesoriów ogrodowych. Pracując nad marką i dostrzegając zróżnicowane potrzeby klientów, Slo stworzyło możliwość realizacji projektów na indywidualne zamówienie." www.slodesign.eu

Meble Slo Design można już dostać w sklepie www.SuperWnetrze.pl
Oficjalnym dystrybutorem na Polskę jest www.wetro.pl

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nietypowe huśtawki Dedon Nietypowe huśtawki Dedon

  Huśtawki pomagają odpocząć, zrelaksować się, wrócić myślami do czasów dzieciństwa. Niezwykle nowoczesne i przede wszystkim wygodne huśtawki produkuje niemiecka marka Dedon.

  2016/07/03 Czytaj dalej
 • Drzewo cedrowe Drzewo cedrowe

  Drzewa cedrowe to rodzaj długowiecznych drzew z rodziny sosnowatych. Cedry występują w rejonach górskich Azji i Afryki Północnej. Ich pierwotny areał to Himalaje i region śródziemnomorski. Rosną na wysokościach 1500-3200 m n.p.m. w Himalajach i 1000-2200 m w basenie Morza Śródziemnego.

  2016/02/29 Czytaj dalej
 • Naparstnica purpurowa Naparstnica purpurowa

  Naparstnica purpurowa przy ziemi posiada różyczkę liści odziomkowych. Także łodyga jest skrętolegle ulistniona. Liście łodygowe są siedzące. Na dolnej stronie liście są delikatnie omszone. Cały liść ma około 10-40 cm długości i 4-15 cm szerokości. Blaszka jest jajowato lancetowata lub szeroko jajowata. Górna powierzchnia jest zielona, a dolna szarawozielona.

  2016/02/23 Czytaj dalej
 • Najstarsze zwierzę świata Najstarsze zwierzę świata

  Najstarsze na świecie zwierzę zidentyfikowali naukowcy z brytyjskiego Bangor University. Był to głębinowy małż, który dożył 507 lat, czyli o 100 więcej, niż pierwotnie szacowano. Ming - tak nazwali naukowcy małża z gatunku cyprina islandzka (Arctica islandica), którego znaleziono w 2006 w trakcie ekspedycji na Islandię. Niestety zwierzę nie przeżyło próby otwarcia jego muszli w celu sprawdzenia wieku.

  2016/02/22 Czytaj dalej
 • Storczyk Dendrobium Storczyk Dendrobium

  Dendrobium to jeden z najbardziej cenionych storczyków uprawianych w pomieszczeniach. W warunkach pokojowych Dendrobium osiąga niewielkie rozmiary - zwykle ok. 30-50 cm. Zaczyna kwitnąć, gdy przekroczy wysokość 20 cm.

  2016/02/19 Czytaj dalej