Nowoczesny apartament w Brisbane

2012/07/25

Nowoczesne budownictwo, zielone, zadbane trawniki i niecodzienny kształt domu – to główne cechy apartamentu w Brisbane. Przesuwne szklane drzwi umożliwiają wyjście do ogrodu, w którym znajdują się leżaki i duży basen. Wnętrze jest proste i luksusowe. Kuchnia jest dobrze zagospodarowana, natomiast jadalnia posiada dużo miejsca dla gości. Łazienka daje poczucie komfortu i relaksu. Pomieszczenia na piętrze są gustownie urządzone, a ponadto mają widok na malowniczą okolicę. Dom ten był dla architektów wyzwaniem, ale praca zakończyła się sukcesem.
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom
Piękny dom

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej